ATLANTIC

Polo majica, 190 g/m2

850 RSD sa PDV-om

Dostupno za poručivanjeRok isporuke: 3–5 radnih dana od potvrde porudžbine.
Želite ponudu za branding na datom proizvodu: mitrildoo@gmail.com
Cena po količini Veća količina, niža cena po komadu.
Količina Cena po kom.
10–50 kom. Od 842 RSD / kom.
51–100 kom. Od 799 RSD / kom.
101–200 kom. Od 774 RSD / kom.
201–500 kom. Od 731 RSD / kom.
501+ kom. Od 706 RSD / kom.

Cena se automatski obračunava u korpi i računa se na ukupan broj izabranih varijacija ovog modela.

Boja
Veličina
Za odabranu količinu
850 RSD po komadu
Ukupno: 850 RSD

Šifra proizvoda: - Kategorija: Brend:
Brend: EXPLODE EAN / GTIN: Izaberite varijantu

Opis

Polo majica ATLANTIC je klasičan model urednog kroja, namenjen poslovnoj, promotivnoj i svakodnevnoj upotrebi. Izrađena je od 100% češljanog pamuka, sa gramaturom od 190 g/m2, što obezbeđuje dobar balans između udobnosti, izdržljivosti i reprezentativnog izgleda. Dvobojni dizajn sa diskretnim kontrastnim detaljima na kragni i rukavima daje majici profesionalan i moderan karakter.

Majica je šivena sa strane, sa ranflama na rukavima i klasičnom kragnom sa tri dugmeta u boji majice. Dupli štepovi na donjem rubu i oko pazuha doprinose dugotrajnosti, dok razrezi sa strane omogućavaju veću udobnost i elegantniji pad. Ojačana traka duž vrata i dodatni štep na ramenima obezbeđuju stabilnost forme tokom nošenja i pranja. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što olakšava personalizaciju i brendiranje. Model je deo ATLANTIC linije i dostupan je i u ženskoj verziji.

Ključne karakteristike:
Polo majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 190 g/m2 • Klasičan kroj • Šivena sa strane • Kragna i ranfle na rukavima sa kontrastnim detaljem • Tri dugmeta u boji majice • Rezervno dugme • Dupli štepovi • Bočni razrezi • Ojačanje duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Tear-off etiketa • Dvobojni dizajn • Dostupna u ženskoj verziji

Dodatne informacije

Boja

Bela, Maslinasta, Crvena, Plava, Tamno siva, Crna

Veličina

XXL, XL, S, M, L, 3XL

Brend

EXPLODE

Sastav

100% češljani pamuk

Vrsta štampe

Sito, Lako uklonjiva etiketa, 190 g/m2, Preslikač, Vez, Twin model, Pamuk, Unisex

Sastav100% češljani pamuk

Pregled raspoloživih količina po boji i veličini.

Stanje zaliha po boji i veličini
BojaSMLXLXXL3XL
Bela1.1582.8154.9984.7202.1891.003
Maslinasta3117491.4502.0001.800600
Crvena5101.1912.4662.1551.265400
Plava1.4393.3676.4055.4504.5001.200
Crna9283.5026.1786.1722.781814
Tamno Siva7001.9803.4003.4001.700670