AZZURRO II LSL

Pamučna polo majica dugih rukava, 180 g/m2

919 RSD sa PDV-om

Dostupno za poručivanjeRok isporuke: 3–5 radnih dana od potvrde porudžbine.
Želite ponudu za branding na datom proizvodu: mitrildoo@gmail.com
Cena po količini Veća količina, niža cena po komadu.
Količina Cena po kom.
10–50 kom. Od 910 RSD / kom.
51–100 kom. Od 864 RSD / kom.
101–200 kom. Od 836 RSD / kom.
201–500 kom. Od 790 RSD / kom.
501+ kom. Od 763 RSD / kom.

Cena se automatski obračunava u korpi i računa se na ukupan broj izabranih varijacija ovog modela.

Boja
Veličina
Za odabranu količinu
919 RSD po komadu
Ukupno: 919 RSD

Šifra proizvoda: - Kategorija: Oznaka: Brend:
Brend: EXPLODE EAN / GTIN: Izaberite varijantu

Opis

Polo majica dugih rukava AZZURRO II LSL predstavlja pouzdan i funkcionalan model namenjen promo, korporativnoj i svakodnevnoj upotrebi. Klasičan kroj i bezvremenski dizajn omogućavaju lako uklapanje u različite poslovne i promotivne aktivnosti, dok kvalitetna izrada pruža dugotrajnost i udobnost tokom nošenja. Izrađena je od 100% češljanog pamuka u pique (Single Lacoste) strukturi, gramature 180 g/m², što obezbeđuje prijatan osećaj, dobru prozračnost i stabilnost materijala.

Model je šiven sa strane i dodatno ojačan kvalitetnim završnim detaljima poput četvoronitnog overlock šava i preciznih duplih štepova. Kragna je izrađena od ravno pletene 1×1 ranfle od češljanog pamuka, dok rukavi imaju elastične ranfle sa dodatkom elastina radi boljeg prijanjanja i zadržavanja oblika. Majica poseduje tri dugmeta u boji materijala, kao i rezervno dugme ušiveno sa unutrašnje strane. Ojačanje oko vrata izvedeno je trakom od osnovnog materijala, a bočni prorezi doprinose većoj udobnosti pri nošenju.
Zahvaljujući kvalitetnom materijalu, stabilnoj konstrukciji i OEKO-TEX sertifikovanim komponentama, model je pogodan za dugotrajnu upotrebu i različite vrste personalizacije i brendiranja.

Ključne karakteristike:
Polo majica dugih rukava • Klasičan kroj • Šivena sa strane • 100% češljani pamuk • Pique • Gramatura: 180 g/m² • Ravno pletena 1×1 kragna • Ranfle na rukavima sa elastinom • Tri dugmeta u boji majice • Rezervno dugme • Ojačanje oko vrata trakom od osnovnog materijala • Bočni prorezi • Dupli štepovi • Četvoronitni overlock šavovi • Stabilan i dugotrajan materijal • Pogodna za promo i korporativnu upotrebu • OEKO-TEX sertifikovane komponente

Dodatne informacije

Boja

Bela, Maslinasta, Tamno zelena, Bordo, Crvena, Rojal plava, Svetlo plava, Plava, Pepeljasta, Tamno siva, Crna

Veličina

XXL, XL, S, M, L, 3XL

Brend

EXPLODE

Gramatura

280g/m2

Vrsta štampe

Klasičan, Sito, 180 g/m2, AZZURRO, Preslikač, Vez, Twin model, Pamuk, Muški, Unisex

Gramatura280g/m2

Pregled raspoloživih količina po boji i veličini.

Stanje zaliha po boji i veličini
BojaSMLXLXXL3XL
Bela6011.8193.6263.6931.794902
Maslinasta4519181.9371.995726513
Tamno Zelena3005221.4011.372397436
Bordo4738971.9721.955766572
Crvena4827961.8561.629558517
Rojal Plava5429151.8891.905781579
Svetlo Plava4788661.7951.704717571
Plava2757831.4991.290606374
Pepeljasta5351.4021.5632.2571.460668
Tamno Siva5001.3792.2892.2871.342743
Crna12—1.3671.844725537