AZZURRO II

Polo majica, 180 g/m2

665 RSD sa PDV-om

Dostupno za poručivanjeRok isporuke: 3–5 radnih dana od potvrde porudžbine.
Želite ponudu za branding na datom proizvodu: mitrildoo@gmail.com
Cena po količini Veća količina, niža cena po komadu.
Količina Cena po kom.
10–50 kom. Od 658 RSD / kom.
51–100 kom. Od 625 RSD / kom.
101–200 kom. Od 605 RSD / kom.
201–500 kom. Od 572 RSD / kom.
501+ kom. Od 552 RSD / kom.

Cena se automatski obračunava u korpi i računa se na ukupan broj izabranih varijacija ovog modela.

Boja
Veličina
Za odabranu količinu
665 RSD po komadu
Ukupno: 665 RSD

Šifra proizvoda: - Kategorija: Oznake: , Brend:
Brend: EXPLODE EAN / GTIN: Izaberite varijantu

Opis

Polo majica AZZURRO II predstavlja jedan od standarda u promo industriji i jedan je od najprodavanijih polo modela u ponudi. Bezvremenski dizajn i klasičan kroj čine je pogodnom za širok spektar delatnosti, timova i prilika – od promotivnih kampanja i sajmova do korporativne i radne upotrebe. Izrađena je od 100% češljanog pamuka, gramature 180 g/m2, što obezbeđuje dobar balans između udobnosti, stabilnosti i dugotrajnosti.

Majica je šivena sa strane, sa duplim štepovima na dnu i ranflama oko rukava, što doprinosi urednom izgledu i većoj otpornosti tokom nošenja i pranja. Kragna je ojačana trakom, uz dodatni štep duž ramena, čime se poboljšava stabilnost oblika. Model ima tri dugmeta u boji majice, kao i rezervno dugme. Dostupna je u širokom spektru boja, što omogućava lako uklapanje sa identitetom brenda i čini je idealnim izborom za veće količine i višebojne kampanje. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što dodatno olakšava personalizaciju i brendiranje. Model je dostupan i u ženskoj verziji.

Ključne karakteristike:
Polo majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 180 g/m2 • Klasičan kroj • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ranfle na rukavima • Ojačana kragna sa trakom • Dodatni štep duž ramena • Tri dugmeta u boji majice • Rezervno dugme • Stabilan materijal sa malim procentom skupljanja • Širok izbor boja • Idealna za promo i korporativnu upotrebu • Dostupna u ženskoj verziji • Oeko-Tex sertifikat

Dodatne informacije

Boja

Crvena, Tirkizno plava, Ljubičasta, Rojal plava, Svetlo plava, Plava, Pepeljasta, Siva, Tamno siva, Crna, Roze, Bela, Bež, Braon, Narandžasta, Petrol, Maslinasta, Keli zelena, Tamno zelena, Svetlo zelena, Žuta, Ciklama, Bordo

Veličina

XXL, XL, S, M, L, 3XL

Brend

EXPLODE

Gramatura majice

180g/m2

Sastav

100% pamuk

Ženska verzija

SUNNY 50.010

Tip odevnog predmeta

Unisex

Vrsta štampe

Klasičan, Sito, 180 g/m2, Lako uklonjiva etiketa, AZZURRO, Preslikač, Vez, Twin model, Pamuk, Unisex

Gramatura majice180g/m2
Sastav100% pamuk
Ženska verzijaSUNNY 50.010
Tip odevnog predmetaUnisex

Pregled raspoloživih količina po boji i veličini.

Stanje zaliha po boji i veličini
BojaSMLXLXXL3XL
Bela5.94922.22935.93213.2039.0292.450
Bež463396421.373955215
Braon27632720931717405
Narandžasta2185721.1341.149443403
Petrol1.2442.0513.2844.2271.959669
Maslinasta1.0141.7653.3182.9761.508274
Keli Zelena9752.4343.3073.6472.3531.604
Tamno Zelena7332.9224.8033.7882.2811.450
Svetlo Zelena6891.0711.6092.6441.175850
Žuta4001.8951.7032.196830197
Ciklama4946411.4341.429648397
Bordo1.1922.4204.3665.3131.9481.335
Roze4676411.4971.500659391
Crvena3.33511.61220.18319.67110.6753.973
Tirkizno Plava8402.1763.8683.9892.7951.238
Ljubičasta6441.2143.2983.4161.321754
Rojal Plava2.0094.56915.73514.3057.0532.221
Svetlo Plava1.5273.6546.1776.8913.5451.318
Plava558——5931583
Pepeljasta7422.9876.4798.7356.2211.339
Siva1.9732.5565.2255.8253.6931.920
Tamno Siva1.9023.8565.8576.2743.5172.322
Crna5.43215.61734.90533.43711.5814.822